Yayın Amacı ve Yayın İlkeleri

Sitemiz Türkiye'de ve yurtdışında bulunan kulüplerimizi tanıtmak ve bir nebze olsun onlara katkı sağlamak adına büyük bir çaba ve çalışma içindedir. Sitemizde yayınlanan tüm futbol kulübü, federasyon, lig logoları kurum ve kuruluşların marka ve şirket kimliklerine bağlı kalınarak hazırlanmıştır. Bu özellikler dahilinde tüm bu kurum ve kuruluşların logolarının daha geniş kitlelere ulaşması amaçlanmaktadır.

Logoların Yayınlanması ve Kullanılması

Sitemizde yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm logoların kullanım hakları öncelikle bize ve ait oldukları kurum ya da kuruluşlara aittir. Sitemizden indirilecek olan tüm logolar üzerinde değişiklik yapılması kanun ve hükümler gereğince yasaktır ve yapılacak değişiklerin farkedilmesi halinde yasal sorumluluğu değişikliği yapan kişi ya da kurumlara aittir.

Ayrıca sitemizde yayınlanmakta olan logoları toplu halde alarak kullanmak isteyen basın kurum ya da kuruluşları ile bu kurum ya da kuruluşların sahip oldukları internet siteleri bizlerle iletişime geçtikten sonra ve gerekli izinleri bizden aldıktan sonra logolarımızı hiçbir sorun ile karşılaşmadan kullanabilme hakkına sahiptir.