Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü
Ağrı

Bölgesel Amatör Lig
 
   
2018/19 Sezonu Ağrı Gençlerbirliği maç fikstürü ( Bölgesel Amatör Lig 1.Grup)
23/09/2018 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 10-0 Ağrı Gençlerbirliği
30/09/2018 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1-2 12 Bingölspor
07/10/2018 14:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Diyarbakır Yolspor 5-0 Ağrı Gençlerbirliği
14/10/2018 14:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 1-4 1960 Silopispor
21/10/2018 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Büyükşehir Belediyespor 11-0 Ağrı Gençlerbirliği
28/10/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0-2 Muş Menderesspor
04/11/2018 13:00 Siirt Atatürk Stadı Siirt İl Özel İdare 6-0 Ağrı Gençlerbirliği
11/11/2018 13:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor 0-0 Ağrı Gençlerbirliği
18/11/2018 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Ağrı Gençlerbirliği 0-2 Bağlar Belediyespor
25/11/2018       Erciş Gençlik Belediyespor - Ağrı Gençlerbirliği
02/12/2018       Ağrı Gençlerbirliği - 1955 Batman Belediyespor
09/12/2018       Bitlis Özgüzelderespor - Ağrı Gençlerbirliği
16/12/2018       Ağrı Gençlerbirliği - Yüksekova Belediyespor
20/01/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Ağrı 1970 Spor
27/01/2019       12 Bingölspor - Ağrı Gençlerbirliği
03/02/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Diyarbakır Yolspor
10/02/2019       1960 Silopispor - Ağrı Gençlerbirliği
17/02/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Mardin Büyükşehir Belediyespor
24/02/2019       Muş Menderesspor - Ağrı Gençlerbirliği
03/03/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Siirt İl Özel İdare
10/03/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Karlıova Yıldırımspor
17/03/2019       Bağlar Belediyespor - Ağrı Gençlerbirliği
24/03/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Erciş Gençlik Belediyespor
31/03/2019       1955 Batman Belediyespor - Ağrı Gençlerbirliği
07/04/2019       Ağrı Gençlerbirliği - Bitlis Özgüzelderespor
14/04/2019       Yüksekova Belediyespor - Ağrı Gençlerbirliği
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.