2023/24 Sezonu Eskişehir Yunusemrespor maç fikstürü ( Bölgesel Amatör Lig 6.Grup)
|
15/10/2023 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
1-0 |
Kırşehir Gençlik Hizmetleri |
22/10/2023 |
14:00 |
Alaplı İlçe Sahası |
|
Alaplı Belediyespor |
5-2 |
Eskişehir Yunusemrespor |
28/10/2023 |
19:00 |
Eskişehir Yeni Stadyum |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
1-2 |
Eskişehirspor |
05/11/2023 |
14:00 |
Polatlı İlçe Stadı |
|
1926 Polatlı Belediyespor |
5-2 |
Eskişehir Yunusemrespor |
12/11/2023 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
2-4 |
Geredespor |
19/11/2023 |
14:00 |
Çilimli İlçe Stadı |
|
Çilimli Belediyespor |
1-0 |
Eskişehir Yunusemrespor |
26/11/2023 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-3 |
Ankara TKİ |
02/12/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üni. Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
1-1 |
Eskişehir Yunusemrespor |
|
|
|
|
Eskişehir Yunusemrespor |
3-0 |
Kozlu Belediyespor |
20/12/2023 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-1 |
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
24/12/2023 |
14:00 |
Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı |
|
Sincan Belediyespor |
5-2 |
Eskişehir Yunusemrespor |
30/12/2023 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-1 |
Kaynaşlı Belediyespor |
07/01/2024 |
14:00 |
Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı |
|
Gölbaşı Belediyespor |
4-1 |
Eskişehir Yunusemrespor |
04/02/2024 |
14:00 |
Kaman İlçe Sahası |
|
Kırşehir Gençlik Hizmetleri |
3-0 |
Eskişehir Yunusemrespor |
11/02/2024 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-4 |
Alaplı Belediyespor |
18/02/2024 |
14:00 |
Eskişehir Yeni Stadyum |
|
Eskişehirspor |
5-0 |
Eskişehir Yunusemrespor |
25/02/2024 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-4 |
1926 Polatlı Belediyespor |
03/03/2024 |
14:00 |
Gerede İlçe Sahası |
|
Geredespor |
4-1 |
Eskişehir Yunusemrespor |
10/03/2024 |
14:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
0-1 |
Çilimli Belediyespor |
17/03/2024 |
14:00 |
Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı |
|
Ankara TKİ |
4-0 |
Eskişehir Yunusemrespor |
24/03/2024 |
15:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
1-1 |
Eskişehir Demirspor |
07/04/2024 |
|
|
|
Kozlu Belediyespor |
- |
Eskişehir Yunusemrespor |
21/04/2024 |
|
|
|
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
- |
Eskişehir Yunusemrespor |
28/04/2024 |
|
|
|
Eskişehir Yunusemrespor |
- |
Sincan Belediyespor |
05/05/2024 |
|
|
|
Kaynaşlı Belediyespor |
- |
Eskişehir Yunusemrespor |
12/05/2024 |
|
|
|
Eskişehir Yunusemrespor |
- |
Gölbaşı Belediyespor |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |