2023/24 Sezonu Eskişehir Demirspor maç fikstürü ( Bölgesel Amatör Lig 6.Grup)
|
13/10/2023 |
20:00 |
Eskişehir Yeni Stadyum |
|
Eskişehir Demirspor |
0-2 |
Eskişehirspor |
22/10/2023 |
14:00 |
Polatlı İlçe Stadı |
|
1926 Polatlı Belediyespor |
2-1 |
Eskişehir Demirspor |
29/10/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
1-2 |
Geredespor |
05/11/2023 |
14:00 |
Çilimli İlçe Stadı |
|
Çilimli Belediyespor |
2-1 |
Eskişehir Demirspor |
11/11/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
0-3 |
Ankara TKİ |
19/11/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
0-2 |
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
|
|
|
|
Kozlu Belediyespor |
0-3 |
Eskişehir Demirspor |
02/12/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
1-1 |
Eskişehir Yunusemrespor |
10/12/2023 |
14:00 |
Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı |
|
Sincan Belediyespor |
3-1 |
Eskişehir Demirspor |
19/12/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
1-2 |
Kaynaşlı Belediyespor |
24/12/2023 |
14:00 |
Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı |
|
Gölbaşı Belediyespor |
2-0 |
Eskişehir Demirspor |
30/12/2023 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
4-1 |
Kırşehir Gençlik Hizmetleri |
07/01/2024 |
14:00 |
Alaplı İlçe Sahası |
|
Alaplı Belediyespor |
5-0 |
Eskişehir Demirspor |
04/02/2024 |
14:00 |
Eskişehir Yeni Stadyum |
|
Eskişehirspor |
6-0 |
Eskişehir Demirspor |
11/02/2024 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
0-5 |
1926 Polatlı Belediyespor |
18/02/2024 |
14:00 |
Gerede İlçe Sahası |
|
Geredespor |
6-0 |
Eskişehir Demirspor |
25/02/2024 |
14:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
0-7 |
Çilimli Belediyespor |
03/03/2024 |
14:00 |
Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı |
|
Ankara TKİ |
12-0 |
Eskişehir Demirspor |
10/03/2024 |
14:00 |
Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı |
|
Karadeniz Ereğli Belediyespor |
8-0 |
Eskişehir Demirspor |
|
|
|
|
Eskişehir Demirspor |
3-0 |
Kozlu Belediyespor |
24/03/2024 |
15:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Yunusemrespor |
1-1 |
Eskişehir Demirspor |
06/04/2024 |
15:00 |
Osmangazi Üniversitesi Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
0-2 |
Sincan Belediyespor |
20/04/2024 |
15:00 |
Bilecik İstasyon Sahası T |
|
Kaynaşlı Belediyespor |
7-1 |
Eskişehir Demirspor |
27/04/2024 |
15:00 |
Necdet Yıldırım Sahası |
|
Eskişehir Demirspor |
- |
Gölbaşı Belediyespor |
05/05/2024 |
|
|
|
Kırşehir Gençlik Hizmetleri |
- |
Eskişehir Demirspor |
12/05/2024 |
|
|
|
Eskişehir Demirspor |
- |
Alaplı Belediyespor |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |