Divanlı Gençlerbirliği Spor Kulübü
Yozgat

Yozgat
 
   
2019/20 Sezonu Divanlı Gençlerbirliği maç fikstürü (Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1A B Grubu)
13/10/2019 12:00 Yozgat Sentetik Saha Divanlı Gençlerbirliği 1-1 Tuzkaya FK
19/10/2019 13:00 Şefaatli İlçe Sahası Şefaatlispor 0-1 Divanlı Gençlerbirliği
27/10/2019 13:00 Yozgat Sentetik Saha Divanlı Gençlerbirliği 4-1 Sorgun Gençlikspor
02/11/2019 13:00 Boğazlıyan İlçe Sahası Boğazlıyan Şekerspor 3-3 Divanlı Gençlerbirliği
10/11/2019 13:00 Sarıkaya İlçe Sahası Sarıkaya Belediyespor 1-3 Divanlı Gençlerbirliği
17/11/2019 13:00 Yozgat Sentetik Saha Divanlı Gençlerbirliği 5-4 Sarayspor
23/11/2019 13:00 Yerköy İlçe Sahası Yerköyspor 0-5 Divanlı Gençlerbirliği
01/12/2019 12:00 Bozok Üniversitesi Sahası Tuzkaya FK 1-2 Divanlı Gençlerbirliği
07/12/2019 12:00 Bozok Üniversitesi Sahası Divanlı Gençlerbirliği 8-0 Şefaatlispor
14/12/2019 13:30 Sorgun İlçe Stadı Sorgun Gençlikspor 1-6 Divanlı Gençlerbirliği
21/12/2019 14:00 Bozok Üniversitesi Sahası Divanlı Gençlerbirliği 4-0 Boğazlıyan Şekerspor
29/12/2019 12:00 Bozok Üniversitesi Sahası Divanlı Gençlerbirliği 4-2 Sarıkaya Belediyespor
      Sarayspor 0-3 Divanlı Gençlerbirliği
12/01/2020 13:00 Bozok Üniversitesi Sahası Divanlı Gençlerbirliği 6-2 Yerköyspor
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.
2019/20 Sezonu Divanlı Gençlerbirliği maç fikstürü (Yozgat Yusuf Kenan Yılmaz 1A Play-Off)
09/02/2020 13:00 Akdağmadeni İlçe Sahası Akdağmadenispor 1-1 Divanlı Gençlerbirliği
16/02/2020 11:00 Yozgat Sentetik Saha Divanlı Gençlerbirliği 0-0 Çayıralan Esnafspor
22/02/2020 14:00 Yozgat Sentetik Saha Tuzkaya FK 0-1 Divanlı Gençlerbirliği
01/03/2020 13:00 Yerköy İlçe Sahası Yerköy Bağlarbaşı Köselispor 1-4 Divanlı Gençlerbirliği
07/03/2020 14:00 Yozgat Sentetik Saha Divanlı Gençlerbirliği 3-2 Boğazlıyan Şekerspor
15/03/2020 13:00 Bozok Üniversitesi Sahası Divanlı Gençlerbirliği 3-0 Akdağmadenispor
  13:00 Çayıralan İlçe Stadı   Çayıralan Esnafspor - Divanlı Gençlerbirliği
  13:00 Yozgat Sentetik Saha   Divanlı Gençlerbirliği - Tuzkaya FK
  15:00 Yozgat Sentetik Saha   Divanlı Gençlerbirliği - Yerköy Bağlarbaşı Köselispor
  13:00 Boğazlıyan İlçe Sahası   Boğazlıyan Şekerspor - Divanlı Gençlerbirliği
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.