Giresun Sanayi Spor Kulübü
Giresun

Giresun
 
   
2019/20 Sezonu Giresun Sanayispor maç fikstürü (Giresun 1.Amatör)
13/10/2019 15:00 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 2-2 Camili Örnekspor
20/10/2019 11:00 Bulancak Ek Saha Ali Durağı Gençlikspor 2-1 Giresun Sanayispor
27/10/2019 11:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 0-1 Kayadibispor
10/11/2019 14:00 Doğankent İlçe Stadı Doğankentspor 6-0 Giresun Sanayispor
17/11/2019 13:00 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 2-2 Ören Belediyespor
24/11/2019 13:00 Piraziz İlçe Stadı Pirazizspor 2-1 Giresun Sanayispor
01/12/2019 12:30 Giresun Organize Sahası Giresun Sanayispor 1-2 Şebinkarahisar Belediyespor
08/12/2019 14:00 Giresun 75.Yıl Sahası Boztekkespor 0-1 Giresun Sanayispor
15/12/2019 12:30 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 1-2 Es Es Gençlikspor
22/12/2019 14:00 Giresun 75.Yıl Sahası Duroğlu Gençlik Gelişimspor 1-2 Giresun Sanayispor
05/01/2020 11:00 Giresun 75.Yıl Sahası Camili Örnekspor 1-5 Giresun Sanayispor
12/01/2020 13:00 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 2-2 Ali Durağı Gençlikspor
19/01/2020 12:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Kayadibispor 1-2 Giresun Sanayispor
02/02/2020 14:00 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 2-2 Doğankentspor
19/02/2020 15:00 Eynesil İlçe Stadı Ören Belediyespor 2-3 Giresun Sanayispor
16/02/2020 11:00 Giresun 75.Yıl Sahası Giresun Sanayispor 3-5 Pirazizspor
      Şebinkarahisar Belediyespor 3-0 Giresun Sanayispor
      Giresun Sanayispor 3-0 Boztekkespor
08/03/2020 12:30 Espiye İlçe Stadı Es Es Gençlikspor 1-2 Giresun Sanayispor
      Giresun Sanayispor 3-0 Duroğlu Gençlik Gelişimspor
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.
2019/20 Sezonu Giresun Sanayispor maç fikstürü (Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 6.Grup)
10/11/2019 14:00 Güneysu İlçe Stadı Rize Yeşil Çayspor 1-5 Giresun Sanayispor
17/11/2019 11:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 0-0 Erzincan Gençlergücü
24/11/2019 11:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 5-1 Erzincan Gençlerbirliği
01/12/2019 13:00 Akyazı Futbol Sahası Trabzon 1923 Spor 0-7 Giresun Sanayispor
14/12/2019 13:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 12-0 Trabzon Kardelenspor
21/12/2019 13:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 7-1 Rize Yeşil Çayspor
29/12/2019 11:00 Demirkent Sentetik Saha Erzincan Gençlergücü 1-4 Giresun Sanayispor
04/01/2020 11:00 Demirkent Sentetik Saha Erzincan Gençlerbirliği 1-3 Giresun Sanayispor
12/01/2020 15:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 7-1 Trabzon 1923 Spor
02/02/2020 13:00 Akyazı Futbol Sahası Trabzon Kardelenspor 1-11 Giresun Sanayispor
29/02/2020 12:00 Derepazarı İlçe Sahası Rize Yeşil Çayspor 0-7 Giresun Sanayispor
16/02/2020 11:00 15 Temmuz Spor Kompleksi Giresun Sanayispor 1-2 Erzincan Gençlergücü
23/02/2020 11:30 Giresun 75.Yıl Sahası   Giresun Sanayispor - Erzincan Gençlerbirliği
08/03/2020     Trabzon 1923 Spor 0-6 Giresun Sanayispor
  13:00 15 Temmuz Spor Kompleksi   Giresun Sanayispor - Trabzon Kardelenspor
22/03/2020       Giresun Sanayispor - Rize Yeşil Çayspor
29/03/2020       Erzincan Gençlergücü - Giresun Sanayispor
19/04/2020       Erzincan Gençlerbirliği - Giresun Sanayispor
26/04/2020       Giresun Sanayispor - Trabzon 1923 Spor
03/05/2020       Trabzon Kardelenspor - Giresun Sanayispor
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.