2022/23 Sezonu Demiryolu Gençlikspor maç fikstürü ( Bursa 1A 3.Grup)
|
18/09/2022 |
12:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Çiftehavuzlar Gençlikspor |
2-3 |
Demiryolu Gençlikspor |
24/09/2022 |
15:00 |
Panayır Sahası |
|
Demiryolu Gençlikspor |
1-4 |
Kazıklı Kooperatifspor |
02/10/2022 |
16:00 |
Gemlik Umurbey Sahası |
|
Gemlik Umurspor |
1-1 |
Demiryolu Gençlikspor |
08/10/2022 |
16:00 |
Hürriyet Sahası |
|
Demiryolu Gençlikspor |
1-2 |
Bursa Selimspor |
22/10/2022 |
15:00 |
Fidyekızık Sahası |
|
Değirmenlikızık Gençlikspor |
2-2 |
Demiryolu Gençlikspor |
26/10/2022 |
15:00 |
Demirtaş Sahası |
|
Demiryolu Gençlikspor |
1-1 |
1922 Gemlik Güvenspor |
30/10/2022 |
11:00 |
İnegöl Sanayi Sahası |
|
İnegöl Gençlergücü |
1-3 |
Demiryolu Gençlikspor |
05/11/2022 |
15:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Demiryolu Gençlikspor |
5-3 |
Namıkkemalspor |
13/11/2022 |
13:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Altınsabanspor |
4-1 |
Demiryolu Gençlikspor |
19/11/2022 |
15:00 |
Atıcılar 1 Nolu Saha |
|
Demiryolu Gençlikspor |
0-3 |
İnegöl Doğanspor |
|
|
|
|
Demiryolu Gençlikspor |
3-0 |
Çiftehavuzlar Gençlikspor |
03/12/2022 |
15:00 |
Gürsu İlçe Stadı |
|
Kazıklı Kooperatifspor |
0-0 |
Demiryolu Gençlikspor |
11/12/2022 |
15:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Demiryolu Gençlikspor |
1-0 |
Gemlik Umurspor |
18/12/2022 |
13:00 |
Vatan Sahası |
|
Bursa Selimspor |
0-3 |
Demiryolu Gençlikspor |
31/12/2022 |
14:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Demiryolu Gençlikspor |
4-2 |
Değirmenlikızık Gençlikspor |
04/01/2023 |
15:00 |
Gemlik Suni Çim Saha |
|
1922 Gemlik Güvenspor |
2-4 |
Demiryolu Gençlikspor |
07/01/2023 |
15:00 |
Altınova Sahası (Bursa) |
|
Demiryolu Gençlikspor |
3-1 |
İnegöl Gençlergücü |
15/01/2023 |
11:00 |
Atıcılar 1 Nolu Saha |
|
Namıkkemalspor |
0-3 |
Demiryolu Gençlikspor |
21/01/2023 |
15:00 |
Soğanlı Sahası |
|
Demiryolu Gençlikspor |
4-2 |
Altınsabanspor |
29/01/2023 |
15:00 |
İnegöl Kurtuluş Sahası |
|
İnegöl Doğanspor |
2-1 |
Demiryolu Gençlikspor |
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir. |