Osmaniye İstiklal Spor Kulübü
Bakırköy / İstanbul

İstanbul
 
   
Eski logo(lar)
2019/20 Sezonu Osmaniye İstiklalspor maç fikstürü ( İstanbul SAL 2.Grup)
28/09/2019 15:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 2-2 İstanbul Siirtgücü
06/10/2019 15:30 İFA Sahası İFA 2-0 Osmaniye İstiklalspor
12/10/2019 12:00 Beşiktaş İsmet İnönü Sahası Leventspor 4-0 Osmaniye İstiklalspor
20/10/2019 15:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 1-2 Nişantaşıspor
26/10/2019 14:30 Selimiye Stadı Valide Tayfunspor 0-2 Osmaniye İstiklalspor
03/11/2019 15:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 1-0 Yahya Kemalspor
09/11/2019 15:00 Paşabahçe Stadı Paşabahçe 3-2 Osmaniye İstiklalspor
17/11/2019 11:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 1-0 Sütlücespor
23/11/2019 12:30 Sarıyer Çayırbaşı Stadı Ferahevler 3-1 Osmaniye İstiklalspor
01/12/2019 11:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 2-1 Bayrampaşa Altıntepsispor
07/12/2019 14:30 Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası Başakşehirspor 6-1 Osmaniye İstiklalspor
15/12/2019 14:30 Esenyurt Belediye Stadı İstanbul Siirtgücü 3-1 Osmaniye İstiklalspor
21/12/2019 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 1-0 İFA
29/12/2019 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 3-4 Leventspor
04/01/2020 14:30 Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı Nişantaşıspor 2-1 Osmaniye İstiklalspor
12/01/2020 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 5-2 Valide Tayfunspor
18/01/2020 14:30 Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası Yahya Kemalspor 5-0 Osmaniye İstiklalspor
26/01/2020 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 4-0 Paşabahçe
      Sütlücespor 0-3 Osmaniye İstiklalspor
09/02/2020 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 9-2 Ferahevler
15/02/2020 12:30 İBB Bayrampaşa Stadı Bayrampaşa Altıntepsispor 1-0 Osmaniye İstiklalspor
23/02/2020 14:30 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 2-2 Başakşehirspor
Bu bilgiler AmatorFutbol.org © sitesinden temin edilmiştir.